KNP5WSJB-73-510R
MFR.Part #
KNP5WSJB-73-510R
JLCPCB Part #
C3514569
Description
-40℃~+200℃ 510Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS