KNP5WSJB-73-2R7
MFR.Part #
KNP5WSJB-73-2R7
JLCPCB Part #
C1397037
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS