RSF5SSJR-73-20R
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-20R
JLCPCB Part #
C1769258
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS