RC0805FR-072M87P
MFR.Part #
RC0805FR-072M87P
JLCPCB Part #
C20162753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS