KNP5WSJB-52-36R
MFR.Part #
KNP5WSJB-52-36R
JLCPCB Part #
C3555258
Description
-40℃~+200℃ 36Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS