RT1206CRB0715K4L
MFR.Part #
RT1206CRB0715K4L
JLCPCB Part #
C1702795
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS