RT0603CRC075K23L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRC075K23L
JLCPCB Part #
C2141484
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS