KNP400JR-73-3R6
MFR.Part #
KNP400JR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1769147
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS