KNP300JR-73-3R6
MFR.Part #
KNP300JR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1767261
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS