KNP400JR-73-110R
MFR.Part #
KNP400JR-73-110R
JLCPCB Part #
C1776781
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS