AA1218JK-076K8L
MFR.Part #
AA1218JK-076K8L
JLCPCB Part #
C1695453
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS