KNP3WSJT-52-7R5
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-7R5
JLCPCB Part #
C1392975
Description
-40℃~+200℃ 3W 7.5Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS