SR1206JR-7T7K5L
MFR.Part #
SR1206JR-7T7K5L
JLCPCB Part #
C5759797
Description
-55℃~+155℃ 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS