MFR100FRF52-1K15
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRF52-1K15
JLCPCB Part #
C1759948
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS