KNP3WSJT-52-2R4
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-2R4
JLCPCB Part #
C1393047
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS