KNP3WSJB-52-36R
MFR.Part #
KNP3WSJB-52-36R
JLCPCB Part #
C1395527
Description
-40℃~+200℃ 36Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS