MFR1WSFRF52-22K1
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-22K1
JLCPCB Part #
C1755576
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS