KNP2WSJB-52-39R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP2WSJB-52-39R
JLCPCB Part #
C1383326
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2W 39Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS