MFR100FTE52-4K12
MFR.Part #
MFR100FTE52-4K12
JLCPCB Part #
C1385758
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS