MFR100FTF52-576K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTF52-576K
JLCPCB Part #
C1385340
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS