KNP200JR-73-4R7
MFR.Part #
KNP200JR-73-4R7
JLCPCB Part #
C1765624
Description
-40℃~+200℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS