KNP300JR-73-4R7
MFR.Part #
KNP300JR-73-4R7
JLCPCB Part #
C1767299
Description
-40℃~+200℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS