KNP200JB-52-1R2
MFR.Part #
KNP200JB-52-1R2
JLCPCB Part #
C3477868
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS