RE0603DRE07301KL
MFR.Part #
RE0603DRE07301KL
JLCPCB Part #
C859255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS