KNP1WSJT-52-27R
MFR.Part #
KNP1WSJT-52-27R
JLCPCB Part #
C1383698
Description
-40℃~+200℃ 1W 27Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS