FMP200FRF52-2R94
MFR.Part #
FMP200FRF52-2R94
JLCPCB Part #
C3557400
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS