KNP1WSJB-52-1R6
MFR.Part #
KNP1WSJB-52-1R6
JLCPCB Part #
C1378995
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS