MFR-25FTF52-4K7
MFR.Part #
MFR-25FTF52-4K7
JLCPCB Part #
C3400584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS