PNP4WVFR-73-50R
MFR.Part #
PNP4WVFR-73-50R
JLCPCB Part #
C1776632
Description
-40℃~+200℃ 4W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS