KNP100FT-52-15R
MFR.Part #
KNP100FT-52-15R
JLCPCB Part #
C1393969
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS