AR0805FR-07422RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-07422RL
JLCPCB Part #
C4143886
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS