KNP100FT-52-1R5
MFR.Part #
KNP100FT-52-1R5
JLCPCB Part #
C1400363
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS