HHV-50FT-52-3M24
MFR.Part #
HHV-50FT-52-3M24
JLCPCB Part #
C1390221
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS