HHV-50FB-52-27M
MFR.Part #
HHV-50FB-52-27M
JLCPCB Part #
C1390691
Description
-55℃~+155℃ 27MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS