RC0805FR-0711KP
MFR.Part #
RC0805FR-0711KP
JLCPCB Part #
C6752035
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS