HHV-25JT-52-1M1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25JT-52-1M1
JLCPCB Part #
C3555740
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS