HHV-25JT-52-1M8
MFR.Part #
HHV-25JT-52-1M8
JLCPCB Part #
C3381288
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS