HHV-25FT-52-150K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-150K
JLCPCB Part #
C1392307
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS