HHV-25FT-52-100K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-100K
JLCPCB Part #
C1399884
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS