MFP25SBBD52-40K2
MFR.Part #
MFP25SBBD52-40K2
JLCPCB Part #
C1398620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS