HHV-25FR-52-348K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FR-52-348K
JLCPCB Part #
C1762811
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS