HHV2WSJT-73-9M1
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-9M1
JLCPCB Part #
C3425924
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS