AA0603FR-07220RL
MFR.Part #
AA0603FR-07220RL
JLCPCB Part #
C2100485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS