HHV2WSJT-73-150K
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-150K
JLCPCB Part #
C1396386
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS