MGM3FT390M
MFR.Part #
MGM3FT390M
JLCPCB Part #
C5669511
Description
-55℃~+175℃ 390MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS