HHV2WSFT-73-845K
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-845K
JLCPCB Part #
C1397623
Description
-55℃~+155℃ 2W 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS