FMP300FRF73-11K5
MFR.Part #
FMP300FRF73-11K5
JLCPCB Part #
C1760956
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS