AHA50AJB-6R8
MFR.Part #
AHA50AJB-6R8
JLCPCB Part #
C1568349
Description
50W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS