HHV2WSFT-73-3M3
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-3M3
JLCPCB Part #
C1398462
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS