FMP300FTF73-2K55
MFR.Part #
FMP300FTF73-2K55
JLCPCB Part #
C1387083
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS